nowe domy łomianki

Remont domu według Polaków

Malowanie ścian co roku, a może generalny remont raz na kilkanaście lat? Jaką strategię wybierają Polacy w kwestii odświeżania własnych „czterech ścian”. Okazuje się, że nasze wnętrza urządzamy głównie klasycznie, dzięki czemu wystarcza niewielka zmiana dodatków, by stworzyć zupełnie inną przestrzeń.

Jest to optymalne taktycznie rozwiązanie, które z całą pewnością pozwala nie tylko mieszkać w pełnym komforcie, ale też oszczędzić sporo pieniędzy. Wyobraźmy sobie nowoczesne domy w Łomiankach o dużej powierzchni, które należałoby odnawiać co kilka lat? Dla wielu właścicieli nieruchomości byłoby to wręcz niemożliwe pod względem finansowym.

Co ciekawe, na malowanie ścian decydujemy się średnio co 5 lat, natomiast generalny remont przeprowadzamy nawet co 15 lat. Wolimy materiały wykończeniowe oraz meble dobrej jakości, które nie ulegają usterkom szybko. Wybieramy elementy ponadczasowe, cenimy sobie uniwersalną biel. Oczywiście, bardzo często kuszą nas designerskie rozwiązania i takie też wybieramy, ale musimy liczyć się z tym, że za kilka sezonów staną się one po prostu niemodne.

Remonty mieszkań i domów Polaków odbywają się mniej więcej w takim samym zakresie czasowym oraz budżetowym bez względu na część naszego kraju. Wystarczy wpisać hasło typu „nowe domy łomianki”, by zweryfikować, jak często takich prac podejmują się mieszkańcy. Można wpisać też hasło typu „mieszkania łódź” dla porównania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *